U Kašpara - restauraceTerezínská 150, 410 02 Lovosice, Telefon: +420 416 53 34 06, Rezervace: +420 416 533406, E-mail: lenka.fundova@seznam.cz, web: www.ukaspara.com
Restaurace U Kašpara | Penzion Lovosice Nejstarší restaurace v Lovosicích

Poděkování za oslavu 20.9.2019

Dobrý den paní Fundová,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za možnost oslavit ve vaší restauraci odchod do důchodu a rozloučení s mými spolupracovníky dne 20.9.2019. Nádherně vyzdobený stůl, skvělé jídlo a prvotřídní obsluha byly hlavními znaky příjemně stráveného odpoledne a večera. Obzvlášť chci vyzdvihnout chování pana číšníka, který se o nás po celou dobu staral – neuvěřitelně milý se vzorným vystupováním, dával nám na vědomí, že jsme váženými hosty v pravém slova smyslu. Zkrátka celý průběh mé oslavy od samého jednání s Vámi až po zakončení v restauraci probíhal tak, že jsme se u vás cítili  naprosto komfortně. Děkuji také celému personálu, který se na přípravě podílel a rozhodně vás budu vřele doporučovat.

Přeji všem hodně úspěchů a samé spokojené zákazníky

 

Darina Mazurová

 

Dobry den,
byl jsem dnes 20.12.2018 ve Vasi restauraci a musim velice pochvalit vase jidlo a tez velice milou, sympatickou a prijemnou obsluhou.Dlouho jsem toto v restauraci nezazil.Preji Vam prijemne a hezke svatky.S pozdravem Cermak :)

Dobrý den,
obracím se na vás z důvodu že bych vás ráda hodnotila nebo napsala velké poděkování.

Včera jsme u vás s manželem slavili výročí bylo to bohužel narychlo , ale musím říci výborné jídlo
Opravdu na vysoké úrovni jak estetika kvalita chuť no prostě úplně super výběr vín letošních super velká chvála jako Vinaři to velmi oceníme , a obsluha 11111.Uzasna, kdyby takových bylo více tak myslím že zvednou ve všech restauracích úroveň opravdu velké díky mlademu muzi, který se o nás staral galantně každou chvilku prostě opravdu doléval víno, podani dle Bontona 1 skvely a dekujeme za pozornost dortik.. jsem nadšená a moc vám za to díky, že někde něco Ještě takového je a velmi rádi vás doporučíme a rádi se k vám vrátíme ať se daří a máte plno dalších spokojených zákazníků jako by jsme my. Muzikantova 17.10.2018

Ještě jednou přeji krásný den, Lenko, i touto cestou,

nevím, jakým způsobem umístit mé poděkování na web Vašeho penzionu, tak si dovoluji napsat tento e-mail. A hlavně se zdá napsat daleko více slov, než je tomu sms. Tudíž, jak jsem se zmiňoval, tak vstřícné jednání ze stran všech zaměstnanců, jejich a samozřejmě Vaše empatie, která z vás všech čiší, je něco neskutečného, něco, s cím se člověk v dnešní době, bohužel, málokde setkává. 

A strava? To prostě schází slova, ještě jsem si dnes detailně prohlížel vaše webové stránky, a dostávám docela ukrutnou chuť na cokoliv z vaší kuchyně. Nicméně si půjdu namazat krajíc chleba, nevím s čím, a budu si představovat, že požívám božskou krmi od vás. 

Ještě jednou nesmírně děkuji za krásné chvíle strávené u vás, a na podzim se určitě u vás objevím, mám chuť se rozjet hned!

Přeji Vám osobně nádherné léto, Vaším zaměstnancům, a Vám samozřejmě též, nemizející úsměv na tvářích a ať se vám naprosto vše daří co nejlépe.

Moc vzpomínám a ještě jednou děkuji!!

Jiří S.

Třebíč

poděkování

Vážená paní Fundová,

ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za péči, kterou nám Vaši zaměstnanci poskytli na včerejším slavnostním obědě k 80. narozeninám mé maminky. Obsluha byla pozorná a velmi příjemná a jídlo bylo vynikající. Překvapila nás i nízká cena za tak kvalitní služby.

Pokud budu projíždět Lovosicemi, určitě se zastavím a Vaší restauraci doporučím i svým známým.

 

        Přeji mnoho spokojených zákazníků               J. Žemličková

 

Vážení a milí, 
  
udělali jsme si jen tak velikonoční výlet do Českého středohoří s tím, že se někde naobědváme. Nohy nás po dlouhém hledání něčeho slušného donesly až k Vám a nelitujeme.  
Klid, rychlost obsluhy i kuchyně, vynikající jídlo a celková atmosféra Vaší restaurace nás velmi potěšila. Dlouho jsme nebyli takhle spokojeni. 
  Moc děkujeme. 
  Se srdečným pozdravem 
  Skálovi 

Dobrý den paní Fundová,
chtěla bych vám nesmírně poděkovat za bezchybnou oslavu 50-tých narozenin mého přítele.
Vše bylo úžasně připravené, velmi chutné a číšník byl jako vždy super :-D
Všichni jsme si to užili, hlavně můj nesmělý přítel, který překonal sám sebe a nesmělost proměnil ve "smělost".
Myslím, že na oslavu nikdy nezapomene;-)  Samozřejmě i pokračování doma s mísou dobrot a dortů u vás připravených,to byla lahoda. Chválím kuchaře /kuchařku/...zaslouží si "Michelinku".

Ještě jednou moc děkuji
S pozdravem a přáním ... jen tak dál...:-D
Jana Jahelková


Vážená paní Fundová,
i když jsme tak učinili již na místě a poděkovali Vašemu personálu, rád bych to učinil ještě touto formou. Myslím, že se setkání podařilo a s Vašimi službami jsme byli spokojeni.
Skoro bych řekl tak, že bych se nebránil to zopakovat v nově dohodnutém termínu v květnu 2019.

Děkuji, s pozdravem E.Kesl


Dobrý den paní Fundová,
chtěla bych Vám ještě dodatečně poděkovat za bezchybnou přípravu smuteční hostiny, kterou jsme u Vás měli 2. února 2016.
Nebyla jsem sice  zrovna ve stavu, kdy bych to byla schopná úplně docenit, ale i tak - od krásně upravené tabule přes skvělé jídlo až po dokonalou obsluhu, bylo všechno bez chybičky.
Patrně nejspokojenější byla ta část hostů, která si původně objednala bezmasý oběd, aby se nakonec oblizovali nad chlupatými knedlíky a uzeným. :-)

Takže ještě jednou díky Vám i zaměstnancům Vaší restaurace.
Se srdečným pozdravem
Jana Polenovská


Dobrý den, vážení.

Můj tatínek je klientem domova Kréta v Terezíně. Při návštěvách jsme dlouho nejen v Terezíně hledali restauraci, která by vyhovovala nejen nám, ale i tatínkovi. Našli jsme až v Lovosicích, u vás. Výborné jídlo, přiměřené ceny, klid, tichá hudba, ale i voňavé a vždy čisté toalety. 
Především však si ceníme prvotřídní obsluhy. Příjemná, vždy pozorná i k maličkostem. 

Děkujeme.
Kateřina Jakšová


Ahoj Leni,
ještě jednou bych ti chtěl moc a moc poděkovat za nádherně připravenou tabuli a za neskutečně úžasné jídlo.

Všichni si to nemohli vynachválit
A Daniel byl, jako ostatně vždy, velmi příjemnej, pohodovej, usměvavej a přátelskej.

Můžeš být na něho pyšná
Těším se na další návštěvu tvé hospůdky
Dáme si po kalíšku


 Restaurace u Kašpara

Mám jednu oblíbenou restauraci
Kam zajdu rád s přáteli a sourozenci
Mají tam Plzničku jako křen
Sednout si můžeš uvnitř, nebo ven

Co jídla se týče, je to pokrm Bohů
Není pu, že mají plno u každého stolu
V menu každý si najde, to co má rád
U Kašpara vždy zaženeš žízeň a hlad

Dát si můžeš svíčkovou, či třeba těstoviny
Gulášek, noky, nebo jiné pochutiny
A jejich víkendové večerní grilování
Je to mnohdy lepší, než li milování

Když sedím tam, tak nevím, kdy domu jít
Chtěl bych tam stále sedět, jíst a pít
Kašparu daleko široko není konkurence
A to vše jen díky Danielovi a Lence

Krásný a pohodový den plný úsměvu, dobré nálady a slunce tobě a celému kolektivu přeje

Jan Hrdlička


Poděkování

Dobrý den, chtěli bychom s manželem touto cestou vyjádřit náš obp nad vaší restaurací. Byli jsme mile překvapeni krásným prostředím a perfektní obsluhou. Kéž by takových restaurací bylo víc.Přejeme vám mnoho štěstí a uspěchu ve vašem podnikání. S pozdravem Svobodovi, Roudnice.


Dobrý den paní Fundová,
Chci Vám podekovat za přípravu naší malé rodinné oslavy v sobotu 10.1.2015. Vše bylo na vynikající úrovní; ser vis-obsluha-prostředí-jídlo. Takže moje poděkování předejte prosím i Vašemu kolektivu restaurace.
Děkuji a přeji hezký den.
Bc. Valerie Šebestová


Ahoj Lenko,

Praha zdraví Lovosice :-)
Musím se s Tebou podělit o pozitivní ohlas na Tvoji restauraci.
Představ si, náš jógínský klub pořádal nedávno (18. dubna) výlet na Milešovku a Lovoš. Bohužel jsem se neúčastnila, protože jsem zrovna měla v péči naši vnučku Terezku. Ani jsem nevěděla, kam všude se jde, většinou "náčelník" Čupera něco naplánuje a pak slýchám, jak se bloudilo, což bych tedy s kočárem nerada :-). Tentokrát "zabloudila" početná skupinka k vám do hospody a moc a moc si ji pochvalovali.
O čemž svědčí i dnešní zpráva, kterou napsala moje kamarádka Daniela mně a našim dalším třem kamarádům, se kterými někdy v květnu plánujeme "válečný" výlet do Terezína a okolí s přespáním někde poblíž (zmiňovala jsem se o tom, když jsme byli s Vaškem u Tebe)..

Na dotaz, jaké to u vás bylo, napsala:
"...teď beze srandy - takového číšníka jsem v Praze snad nezažila. Prvorepublikové chování, přitom nebyl ani trochu vlezlý... pravý profesionál. Řekla jsem mu, že je ho v Lovosicích škoda :-)
A jídlo výborné, prostředí příjemné, jen postel jsem tam nevyzkoušela."
z rozpšené jarní Prahy zdraví Jitka Toncarová

Kontakt

PENZION "U KAŠPARA"

Terezínská 150, 410 02 Lovosice

mobil: +420 603 218 569

telefon: +420 416 533 406

FUL group s.r.o.

Terezínská 150, 410 02 Lovosice

e-mail: lenka.fundova@seznam.cz

web: www.ukaspara.com

web:www.penzion-lovosice.cz

Restaurace "U KAŠPARA"
telefon: +420 416 533 406

FUL group s.r.o. 
Terezínská 150, 410 02 Lovosice

rezervace, svatby
na společenské akce, oslavy
objednávka cateringu
 

mobil: +420 603 218 569
e-mail: lenka.fundova@seznam.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu,

od 18.12.2020

restaurace  UZAVŘENA

z důvodu nařízení vlády COVID 19

do odvolání

 

Aktuality
Penzion U Kašpara v Lovosicích hodnocení